Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@msiservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBasınköy Msi ServisGelişen teknolojiyle birlikte birbiriyle rekabet içinde olan, teknoloji ürünleri üreten, geliştiren ve satışını yapan da birçok firma açılmıştır. Bu kadar çok firmanın arasından dünyada ismini duyuran nadir firmalardan biri de Msi’dir. Her firmanın öncelikleri vardır ve bizim önceliğimiz ise her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için de geliştirmiş olduğu teknik servisleriyle müşterilerinin hizmetindedir. Basınköy Msi Servis de bu teknik servislerden biri olup, bozulan veya yavaşlayan bilgisayarlarınızın imdadına koşmaktadır.

Bir zamanlar oldukça ihtiyaç duyulan ve hafif olduğu için çok kullanışlı olan notebookların giderek satışının azalmasıyla birlikte tamiri ve formatının da yapılan yerler azalmıştır. Basınköy Msi Servisleri notebooklarınızın da tamirini yaparak sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemektedir.

Bilgisayar tamirlerinin dışında müşteri danışma hattıyla birlikte sizlerin bilgisayar kullanımınıza da yardımcı olan Basınköy Msi Servisi sizin vazgeçilmez adresiniz olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..