Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@msiservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBüyükdere Msi Servis ; Msi marka bilgisayar ve laptoplarınız için garanti servislerine ürününüzü göndermek için nasıl ulaşabilirsiniz?

Teknoloji hayatımıza getirdiği yeniliklerle hayatımızı kolaylaştırsa da, bu kolaylıklar bazen arızalar nedeniyle sekteye uğrayabiliyor. Msi marka laptop ve bilgisayarlarınız için bu arızaları Büyükdere Msi Servis noktalarından birisine göndererek giderebilirsiniz.

Msi servislerine telefon veya E-mail yoluyla ulaşarak cihazınız ve arızası hakkında bilgi verebilir ve arıza kaydı oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Arıza kaydınız oluşturulduktan sonra belirtmiş olduğunuz adresinize anlaşmalı kargo firması yönlendirilerek cihazınız adresinizden alınarak tamir için ilgili Büyükdere Msi Servisi departmanına yönlendirilir.

Msi servisleri tarafından cihazınızın arızası giderilir ve sonrasında bu arızanın giderilip giderilmediği konusunda cihazınız testlere tabi tutulur. Bu testlerden onay alan cihazınız tekrardan adresinize kargolanır ve süreç bu şekilde işler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..