Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@msiservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünGalatasaray Msi Servis ; Msi Laptop Tamiri Nasıl Gerçekleştirilir? Msi marka arızalı laptoplarınızın tamiratı için hangi yolları izlemeniz gereklidir? Yapacağınız işlemler nelerdir?

Laptoplarınız için arızalanması durumunda tamir edilmesi için hangi adımları atmanız gereklidir? Öncelikle Galatasaray Msi Notebook servis noktalarından birine cihazınızı ya götürmeniz ya da kargo ile göndermeniz gereklidir. Bazı servis noktaları da adresinize kargo firması yönlendirerek cihazınızı sizin göndermenize gerek kalmadan adresinizden alır.

Galatasaray Msi servisleri, laptopun kendilerine ulaşmasının ardından arızalı parça değişimi veya onarım işlemlerinin ardından cihazınızı tamir olup olmadığına dair teste tabi tutarlar.

Galatasaray Msi laptop servisi tarafından yapılan bu testler sonucunda cihazınızın arızası giderildiği anlaşılırsa cihazınız adresinize tekrardan kargolanır. Msi servislerinde cihaz tamirat süreci bu şekilde işlemekte ve bu süreç arızanızın boyutuna göre farklılık göstermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..