Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKayışdağı Msi ServisÜcretsiz arıza tespiti yapan Kayışdağı Msi Servis bu konuda diğer servislerden çok daha farklıdır. Çünkü diğer servislerin hiçbirinde ücretsiz arıza tespiti yapılmamaktadır. Ayrıca arızanın nasıl ve ne şekilde ortaya çıktığı, ne şekilde çözüleceği ve maliyetinin ne kadar olacağı konularında müşteriler bilgilendirilmedikleri için sorun çıkmaktadır. Kayışdağı Msi Servisi sizi asla servis konusunda üzmez ve size her zaman destek ve yardımcı olur.

Garantili Ürün Teslimi

                Yaptığı işe ve çalıştırdığı elemanına sonuna kadar güvenen Kayışdağı Msi Servisi bütün sunduğu hizmetlerden sonra size garantiyi de vaat eder. Onlar yaptıkları işleri son derece layıkıyla yerine getirirler. Sadece tek bir ürünle ilgili sorun çözümü yaratmazlar. Tüm elektronik cihazlarla ilgili problemlerinizde başvurabileceğiniz tek adrestir.

Her Hizmet

                Bazen her işlem tek bir servisten tarafından yürütülemeyebiliyor ve siz farklı işlemler için farklı servisler kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Kayışdağı Msi Servisleri sizi bu yükten kurtarıyor. Hem mali açıdan hem de sizi yormadan tüm elektronik cihazlarla ilgili her türlü hizmeti bu servisten alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..