Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKilyos Msi Servis ; Kullandığımız artık hemen hemen her cihazda teknolojinin izlerine rastlamak mümkün. Teknoloji çağıyla beraber hayatımız bambaşka bir dünyaya adım atmış oldu. Bilginin ve teknolojinin hızını zaman zaman takip etmekte dahi zorlanıyoruz. Her şey öylesine çabuk değişiyor ve gelişiyor ki bugün değerli olan bir haber yarın etkisini kaybedebiliyor. Cihazlarında her yeni gün bir üst modeli üretiliyor ve tüketici de son gelişmelerden geride kalmak istemiyor. Hızla değişen topluma ayak uyduran tüketiciler için cihaz arızalarında yanlarında olan bir servis var. Bu servis Kilyos Msi Servis’tir. Size cihaz arızalarınızda güvenilir ve deneyimli olan bir tek bu isim vazgeçilmez gelecektir.

Donanımlı Personel

Cihazlarla ilgili çok fazla bilgisi olmayan, yaptığı işlerde sağlamlıktan bahsedilemeyen, deneyimsiz, donanımsız ve açıklayıcı herhangi bir anlatım dahi yapamayan elemanları çalıştıranlar servisler var. Maalesef cihazlarınızda geri dönüşü olmayan hatalar bile yapabiliyorlar. Bu konuda güvenebileceğiniz, donanımlı ve yılların deneyimine sahip ekibiyle Kilyos Msi Servisi sizi servisin farkındalığını fark etmeniz için bekliyor.

Uzaktan Destek

Zaman zaman cihazlarımızı taşımak bizlere eziyet gibi gelebiliyor. Onları bir de elimizde taşımak istemiyoruz. Kilyos Msi Servisleri bu eziyetten kurtarıyor. Uzaktan yardım desteği ile internetten üzerinden sorunlu bilgisayara bağlanarak hem sorunu çözüyor hem de sizi yormuyor.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..