Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMsi Laptop KlavyeTaşınabilir cihazlar için klavyeleri oldukça fazla önemlidir. Zira bu cihazların klavyeleri ayrı klavye olarak kullanılmamakta cihaz alt kasaya montajlı şekilde kullanıma sunulmaktadır. Üretici firmalar tarafından mutlaka notebook ve laptop gibi taşınabilir cihazların klavyeleri yedek parça olarak üretilmektedir. Klavye arızalarında genellikle klavyenin tamir edilebilmesi mümkün olmadığından bu bilgisayar parçası değişim yapılarak iyileştirme yoluna gidilir.

Msi Laptop Klavye

Notebook ve laptop tamir ve bakım servisi olarak hizmet veren firmamız Msi laptop klavye satışı ve montajı da yapmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda yedek parça olarak bir çok çeşitteki yedek parçanın da montaj ve satışı tarafımızca yapılmaktadır. Taşınabilir cihazlar olarak dizüstü bilgisayarların kullanımında en sık yapılan hatalardan birisi olan cihazların yere düşürülerek parçalarının kırılması oldukça yüksek maliyetli arızalar ile bilgisayar kullanıcılarının karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır.

Yere düşme sonrasında laptop, notebook, tablet bilgisayar gibi cihazlarda kasa kırıkları, ekran kırıkları ile bilgisayar kullanıcıları karşı karşıya kalabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda Msi laptop klavye satış tamir ve montajı yapan firmamızda yedek parça değişimi yapılarak yere düşen bilgisayarlarda iyileştirme yapılabilmektedir.

Msi Laptop Servisi

Güvenli, arızasız ve uzun süre notebook ve laptop bilgisayarların kullanılması bilgisayar kullanıcıları tarafından talep ediliyor ise, bu cihazların aralıklı süreçlerde mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm laptop ve notebook cihazlar uzun süre kullanımı yapılsa da arıza göstermeden uzun süre kullanılabilir. Msi laptop klavye servisi olarak tarafımızca yapılan diğer arıza giderme işlemleri; ekranda çizgi oluşması sonrası tamir ve bakım işlemleri, görüntünün ekran üzerinde gidip gelmesi, laptop ve notebook bilgisayarın hiç çalışmama arızası, ekran menteşelerinin kırılması, ekran çözünürlüğünün düşmesi, oyun, iş ve ders dosyalarının açılamaması, notebook ve laptopun üzerine sıvı dökülmesi sonrasında oluşan arızalarının tümünün tamiri, yanlış BİOS yüklemelerinin sırasında elektrik kesintisi ile oluşan bilgisayar arızaları, lcd ekran çatlaması, lcd ekran kırılması ve ölü piksel arızalarının tamiri, lan arızalarının tamiri, usb bellek giriş arızalarının tamiri, network tamiri, bilgisayar kurulumu, format işlemleri, ekran ışığı azlığı, yedek alma sorunları olarak sayılabilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yusuf Sağlık

Merhabalar,
Ben yurt dışından MSI katana gf 66 notebook satın aldım fakat tuş takımı ülkemizdekinden farklı. Bu durumda laptopumun klavye tuş takımını değiştirmek mümkün mü mümkünse kaç TL?
Teşekkürler.

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..