Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMsi Laptop ServisleriDijital ve elektronik cihazların hiçbir çeşidi kesinlikle sıvı teması oluşması ile anlaşamazlar. Sıvı teması olan dijital ve elektronik cihazların tümü arıza yaparak çalışmayı durdurur. Laptop ve notebook bilgisayarlar bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarların sıklıkla kullanılmasına neden cihazların taşınabilir olmasıdır. dijital ve elektronik cihaz kullanımı denildiğinde en çok akla gelen cihazlardan olan notebook ve laptoplar da sıvı temasından hiçbir şekilde hoşlanan cihazlar değildir. Genellikle sıvı teması oluştuğunda öncelikli olarak klavyeleri daha sonra içinde bulunan bazı parçaların arıza yaptığı gözlemlenebilir.

Msi Laptop Servisleri

Msi laptop servisleri hizmeti veren bir firma olarak laptop bilgisayarlarda sıvı teması nedeni ile oluşan arızaların tümünün tamirini yapmaktayız. Bilgisayar üretici firmalar kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızaları cihaz çok yeni alınmış olsa bile üstlenmemektedir.

Cihazlarda oluşan kullanıcı hatalarından birisi de cihazlara sıvı teması olmasıdır. Msi laptop servisleri olarak tarafımızca her çeşit arıza tamir işi yapılmaktadır. anakart arızaları notebook ve laptop cihazlarda sıklıkla görülen arızalardır. Sıvı teması arızalarında olduğu gibi anakart arızaları da bilgisayarlarda görüldüğünde cihaz tamamen çalışmayı durdurur.

Msi Notebook Servisi

Cihazların tamamen çalışmayı durdurması sonrasında anakart mutlaka incelenmeli ve test yapılarak arıza tespitinin ne olduğuna karar verilmelidir. Bir bilgisayarın tamir edilmesindeki en büyük etken en iyi şekilde arıza tespitinin yapılabilmesidir. Notebook bilgisayarlar laptop bilgisayarlara göre çok daha küçük ebatlardadır. Bu cihazların küçük olarak üretilebilmesindeki maksat cihazların çantalar içinde çalışabilmesini sağlamaktır. Notebook ve laptop bilgisayarların en iyi şekilde kullanılabilmesi için mutlak cihaz ile birlikte ek soğutucuların kullanılması gereklidir. Ek soğutucular cihazlarda bulunan fanların yetersiz kalması nedeni ile oluşturdukları arızaları engellemek için kullanılmaktadır. Msi laptop servisleri olarak Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen en sık arızalar; hard disk yedekleme arızaları, ekran menteşesi arızası, anakart arızaları, ekran ışığı zayıflığı, hard disk arızası, ram arızası, wireless arızası, usb port arızası, adaptör arızaları, fan arızaları, reset atma arızası, işletim sistemi arızası, format arızaları, adaptör arızası, işlemci arızası, driver arızası, invertor arızası ve resim arızası olarak sayılabilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..