Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMsi Notebook ServisleriDaha güçlü bilgisayarlara sahip olabilmek için mutlaka her bir bilgisayar için belirli bir süreyi bakım süresi olarak ayırmak gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan notebook ve laptop tipi bilgisayarlar kullanım sürelerinin dolmasına rağmen iyi bir aktivite ile çalışmayı sürdürebilirler. Aralıklı süreçlerde bilgisayarlara atılan format bilgisayarların içinde bulunan tüm virüslerin temizlenmesi için en büyük imkanlardan birisidir. Msi notebook servisleri olarak tüm yapmış olduğumuz bilgisayar bakımlarından sonra tarafımızca bilgisayarlara format atılmaktadır.

Msi Notebook Servisleri

Format uygulaması yapılan tüm bilgisayarlar çalışma hızlarını artırarak daha aktif bir şekilde çalışabilir. Msi notebook servisleri bünyesinde tamir edilen bilgisayarların neredeyse tümü kullanıcı hatalarından dolayı arıza yapan bilgisayarlardır. Kullanıcı hatalarından dolayı arıza yapan bilgisayarların bir kısmı sıvı temasından bir kısmı ise bilgisayarların yere düşerek arızalanması nedeni ile oluşmaktadır. Yere düşerek arıza yapan cihazlarda genellikle kasa kırıkları ile ekran kırıkları gözlemlenebilir. Bu arıza çeşitleri parça değişimi yapılarak iyileştirilebilen arıza çeşitleridir. Ekran çerçevesi, ekran ve kasa değişimi yapılarak kırılmış parçalar tamamen değiştirilir.

Msi Servisleri

Msi notebook servisleri hizmetlerimiz arasında; led panel arızası tamir ve değişimi,  menteşe kırıkları tamir ve değişimi,  anakart arızası tamir ve değişimi, lcd panel arızası tamir ve değişimi, hoparlör arızaları tamir ve değişimi, lcd panel iletken kablo arızaları tamir ve değişimi, ses arızası tamir ve değişimi, ekran arızası tamir ve değişimi, lcd panel arızası tamir ve değişimi, hard disk arızası tamir ve değişimi, sürücü arızası tamir ve değişimi, hard disk yedekleme arızaları tamir ve değişimi, bios şifre arızaları tamir ve değişimi, ekran menteşesi arızası tamir ve değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamir ve değişimi, reset atma arızası tamir ve değişimi, işletim sistemi arızası tamir ve değişimi, ekranda çizgi arızası tamir ve değişimi, adaptör arızası tamir ve değişimi, işlemci arızası tamir ve değişimi, driver arızası tamir ve değişimi, ekranı flourasan arızası tamir ve değişimi, usb port arızası tamir ve değişimi ve paralel port arızası tamir ve değişimi yapılmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..