Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMsi servisleri olarak günümüzde masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılan dizüstü bilgisayarların sıklıkla arıza yapan cihazlar olmadığını söyleyebiliriz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalar genellikle anakart arızaları ve cihazın taşınabilir olması nedeni ile yere düştükten sonra kasa kırıkları ve ekran kırıkları ile karşı karşıya kalmasıdır. Anakart arızalarının laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülmesindeki neden bu cihazlara fazla dosya yüklenmesi, cihazın yere düşürülmesi veya cihazın üzerine sıvı bir içeceğin dökülmesidir. ,

Msi Servisleri

Cihazlar uzun bir süre arızasız olarak kullanılmak isteniyor ise kesinlikle laptop ve notebook tipi taşınabilir cihazlar sert cisimlere karşı korunmalı, sıvılara karşı korunmalı ve cihaz kesinlikle taşıma esnasında yere düşürülmemelidir. Dikkatli kullanım yapıldıktan sonra ve aralıklı süreçlerde cihazın bakımı yapıldıktan sonra cihaz kesinlikle arıza yapmadan uzun süre kullanılabilir.

Notebook ve laptoplarda görülen bir diğer arıza çeşidi ise ram arızalarıdır. Ram arızalarının anlaşılabilmesi cihazın dosya kayıt sorunlarının olması ve cihazın çalışma sisteminin ağırlaşmasıdır. Ram değişimi ve anakart değişimi Msi servisleri olarak tarafımızca yapılan işlemlerdendir.

Msi Laptop Servisi

Laptop bilgisayarlar genellikle dış alanlarda kullanılmak ve sabit bir masaya oturarak sıkılmamak için kullanılmaktadır. Bu nedenden bu cihazlar genellikle taşınarak kullanılır. Taşıma esnasında cihazların yere düşürülmesi cihazlar için sakıncalıdır. Hatta çoğu zaman notebook ve laptop bilgisayarların yere düşürülerek arızalandırılması cihazın hiçbir şekilde çalışmamasına neden olabilir. Msi servisleri bünyesinde yapılan tüm tamir ve bakım işlemleri garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Bilgisayar tamir servisi olarak tarafımızca yapılan tüm tamir ve bakım işlemleri garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize bir başka önerimiz de uzun süre yani cihazların kullanım ömürleri geçse bile notebook ve laptop tipi cihazlarınızı kullanmak istiyor iseniz bu cihazların mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakımlarını yaptırınız. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların kullanım ömürleri aşılsa da kullanılabildiği görülebilmektedir. Bakım esnasında tarafımızca yapılan tüm işlemler sonrasında cihaz hızlandırılır. İnternet hızı iyi olmayan notebook ve laptop tipi cihazlar mutlaka format atılarak iyileştirilmesi gereklidir. Format işlemi tarafımızca yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..