Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMsi Teknik ServisDaha güvenli bilgisayar kullanımı için masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler mutlaka her yıl düzenli olarak bakımları yapılması gereken cihazlardır. Bakımı düzenli olarak yapılan notebook ve laptop tipi cihazlar kullanım ömürleri dışında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Msi teknik servis olarak tüm müşterilerimiz için bilgisayarlarda periyodik bakımları üstleniyoruz. Düzenli olarak yapılan bakımlar sonrasında hiçbir arıza görülmeden bilgisayarlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlar taşınabilir olduğundan bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen bilgisayar türleridir.

Msi Teknik Servis

Notebook ve laptop bilgisayarlarda arıza görülmemesi için mutlaka bakımların düzenli olarak yaptırılması gerekir ve cihazlarda mutlaka ek soğutucu fan kullanılması gerekir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda fan arızaları cihazların tüm içinin soğutulması için önemlidir. Fan arızaları notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda oluştuğunda cihazların bir çok açıdan arıza yaptığı gözlemlenebilir. Bunun nedeni fanın çalışma sistemini durdurduğunda cihaz içinin soğutulmaması ve ısınmasıdır. Cihaz içinde ısınan parçaların arıza yapması da kaçınılmaz hale gelebilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan bir diğer arıza çeşidi ise anakart arızalarıdır. Anakart arızalarının ortaya çıkmaması için mutlaka cihaz içinde fanın çalışması ve kesinlikle cihazın yere düşürülmemesi gereklidir.

Yedek Parça Servisi

Msi teknik servis olarak msi markalı tüm bilgisayarlarda anakart arızalarını gideriyoruz. Anakart arızaları çoğunlukla tamir edilerek değil tarafımızca yedek parça değişimi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Msi teknik servis olarak tarafımızca yapılan tüm tamir, bakım ve yedek parça değişim ve satışları garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Garanti kapsamı altında değerlendirilen tüm arıza çeşitleri siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için itina ile yapılmaktadır. Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri yaptırmak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Tüm arıza giderme işlemleri teknik servis hizmetlerimiz arasında çok kısa bir süre içinde yapılmakta ve siz değerli müşterilerimiz için bizlerde bilgisayarlarınız kalma sürecinde bile cihazlar garanti kapsamı altında tutulmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlar kullanım süreçleri aştığında da kullanılabilmesi talep ediliyor ise. Mutlaka bu cihazlar yıllık olarak veya altı ayda bir bakıma tabi tutulması gereklidir.

5 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..