Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@msiservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

✓ Msi Adaptör

msi-yedek-parca-demo

Msi Laptop Yedek Parça

Msi Yedek ParçaYedek parçaların satışı ve montajı tüm bilgisayarlar için oldukça önemli işlemlerdendir. Yedek parçaların önemli olmasındaki maksat, notebook ve laptop tipi bilgisayarların arızalarının sürekli olarak parça değişimi yapılarak iyileştirilebilmesidir. Notebook ve laptop bilgisayar parçalarının oldukça fazla hassas olması bu parçaların arızalarının çok zor tamir edilebilmesine neden olmaktadır. taşınabilir cihazlardan olan notebook ve laptoplar genellikle kullanıcı hataları nedeni ile arıza yapmaktadır. Bu kullanıcı hatalarının gelişmesindeki en büyük nedenlerden olan sıvı teması ve cihazların yere düşerek parçalarının kırılması ve arızalanması Msi yedek parça satışı yapan firmamız tarafından parça değişimi yapılarak tamir edilebilmektedir. Sürekli olarak bir bilgisayarın tamire ihtiyaç duymaması için mutlaka notebook ve laptop bilgisayarların aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması gereklidir. Msi yedek parça satış firmamız tarafından bakımı düzenli olarak yapılan cihazların arıza yapma ihtimali neredeyse ortadan tamamen kaldırılmaktadır. Görüntü kalitesi bozuk olan bilgisayarlarda genellikle yapılan bakım işlemleri sonrasında görüntü kalitesi düzeltilme işlemi yapılmaktadır. Ağır çalışma sistemi sürekli olarak kullanılan ve çok dosya yüklenmiş virüslü bilgisayarlarda görülmektedir. Cihazlarda bu arızanın tamiri format sistemi ile düzeltilebilir.

Msi yedek parça satışı yapan servis hizmet firmamızda; Msi bilgisayar adaptör, Msi bilgisayar şarj cihazı, Msi bilgisayar anakart, Msi bilgisayar batarya, Msi bilgisayar pil, Msi bilgisayar dvdrw, Msi bilgisayar fan, Msi bilgisayar alt kasa, Msi bilgisayar üst kasa, Msi bilgisayar klavye, Msi bilgisayar tuş takımı, Msi bilgisayar lcd cable, Msi bilgisayar lcd data kablosu, Msi bilgisayar lcd cover, Msi bilgisayar ekran kasası, Msi bilgisayar ekran çerçevesi, Msi bilgisayar lcd ekran, Msi bilgisayar lcd panel, Msi bilgisayar menteşe, Msi bilgisayar power jack, Msi bilgisayar şarj soketi, Msi bilgisayar dc jack ve Msi bilgisayar adaptör girişi yedek parçalarının satışı ve montajı yapılmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz yedek parçaların değişimi tarafımızca yapıldığı gibi, serbest montaj yapabilecek olan kişiler için satışa da sunulmuştur. Notebook ve laptop bilgisayarlarda cihazların hasar görmemesi için kesinlikle yedek parça montajı, tamir işlemleri, format işlemleri bu hususta eğitim almış kişilere teslim edilmesi gereklidir.

Msi Laptop yedek parçaları ve aksesuarları satış ve servis merkezi.

Msi Laptop Adaptör

Dizüstü bilgisayarlar için adaptörleri oldukça önemlidir. Adaptör ve batarya sistemi ile çalışan bu cihazların adaptörleri olmadığında veya arıza yaptığında bilgisayarların çalışabilmesi mümkün değildir. Notebook ve laptop bilgisayarlar günümüzde taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları için çok daha önemli bilgisayarlar olarak yerini almıştır. Bu cihazların taşınabilir olması bilgisayar kullanıcılarına oldukça cazip gelmektedir. Bunun nedeni cihazlar ile işlem yaparken tek bir mekana bağlı kalmadan, dış mekanlarda da çalışmak artık mümkün hale gelmiştir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bakımın önemi oldukça büyüktür. Düzenli olarak yapılan periyodik yıllık bakımlar sonrasında cihazların hiçbir şekilde arıza çıkartmadan uzun süre kullanılabildiği görülmektedir. Msi laptop adaptör tamir ve bakım servisi olarak hizmet veren firmamız tarafından tüm dizüstü bilgisayarların bakımlarını da yapmaktayız. Bakım ve tamir sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bakım ve tamir garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarları çok daha uzun süre ve daha rahat arızasız kullanmak için bakımlarının yaptırılmasının önemli olması gibi, kullanıcıların bilgisayarlarını temiz ve dikkatli bir şekilde kullanması da önemlidir. Msi laptop adaptör çeşitleri arıza yaptığında genellikle bu cihazların tamiri değil değişimi yapılması gerekir.

Bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de ekran görüntü kalitesinin arızalı olmasıdır. Bu arıza çeşitleri bazı zamanlarda Msi laptop adaptör batarya uyumsuzluğundan olabileceği gibi, bazı zamanlarda cihazın internet üzerinden bulaşmış olan virüsler ile karşı karşıya kalmasından olabilir. Format sistemi ile cihazlardan bilgisayar servisi olarak tüm virüslerin temizlenmesini sağlıyoruz. Kısa bir süre içinde siz değerli müşterilerimize teslim etmiş olduğumuz notebook ve laptop bilgisayarlarınız için tamir ve bakım işlemi yaptıktan sonra garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Notebook bilgisayarlar öğrenci bilgisayarı olarak laptop bilgisayarlardan ebat olarak biraz daha küçüktür. Bu cihazların çanta içinde taşınması cihazların her alanda daha kolay kullanılmasını sağlamaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların daha uzun bir süre kullanılabilmesi için bu cihazların en sık yere düşerek arızalandığının bilinmesi yere düşürmemek için cihazların taşınma esnasında cihazlar için özel üretim olan çantalarda taşınması gerekir.

Msi Laptop Batarya

Taşınabilir cihazların bataryaları cihazlar için oldukça önemlidir. Bataryalar adaptör yardımı ile enerji depolanarak çalıştırılmaktadır. Adaptör ve batarya sistemi ile çalışan laptop, notebook ve tablet bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Msi laptop batarya kullanımı yapılırken, mutlaka marka ve model cihaza uygun olarak seçilmelidir. Öncelikli olarak bir notebook satın alırken iç kısmında hiç görülmeyen batarya zaten bulunmaktadır. Bilgisayar tamir ve bakım servisi olarak Msi laptop batarya arızaları bilgisayarlarda oluştuğunda batarya değişimi yaparak bilgisayarların tekrardan kullanılmasını sağlamaktayız. Batarya arızaları oluştuğunda veya batarya zamanla tamamen bittiğinde ve adaptörün de bataryayı doldurmak için yetersiz kaldığında bataryanın mutlaka değişimi yapılması gerekir. Msi laptop batarya değişimi yapılırken tarafımızca mutlaka aynı marka ve model batarya seçilerek bilgisayarların bataryasının değişimi yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarların masaüstü bilgisayarlara son zamanlarda daha fazla tercih edilmesindeki maksat, bu cihazların taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olan bu cihazların en sık arızaları da taşınabilir olması ile birlikte genellikle cihazların yere düşmesi ile oluşmaktadır.

Cihazların dijital ve elektronik olması yere düştüklerinde bazı parçalarının direkt olarak bu düşme işleminden zarar görmesine neden olur. Bu nedenden notebook ve laptop tipi bilgisayarlar sıklıkla kullanma aşamasında taşıma gerektirdiğinden cihazlar mutlaka bu modeller için özel olarak üretilmiş olan çantalar içinde taşınması gerekir. Korumalı olan bu çantalar içinde cihazlar yere düşseler bile çantasız olarak düşmesinden daha az hasar görür, çoğu zaman hasar görmeden düşme eylemini atlatabilir. Laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de sıvı teması arızasıdır. Sıvı teması arızalarında cihazlarda oluşan arızalar da bilgisayar tamir ve bakım servisi olarak tarafımızca giderilebilir arıza çeşitlerindendir. Notebook ve laptop bilgisayarların bakımları düzenli olarak yapıldığında hiçbir arızanın cihazlarda görülmediği ve cihazların hızının da düşmediği müşterilerimize tavsiye edilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarların mutlaka her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bakımlarının yapılması gereklidir. Bakım yaptırmak için ve bilgisayarların en ufak arızalarının tamiri için uzman servis elemanlarından destek alınmalıdır. Aksi takdirde cihazların arızalarının büyümesi muhtemel hale gelebilir.

Msi Laptop Lcd Ekran

Bilgisayarlar için bilgisayarların ekranları oldukça önemli parçalarıdır. Bu cihazlarda ekran üzerinden çalışma yapılmaktadır. Yazı yazıldığında, resim yüklendiğinde veya internet girişlerinde ekranın bilgisayarlar üzerinde yeri büyüktür. Notebook ve laptop cihazlar son yıllarda aktif olarak masaüstü cihazlara oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Bu cihazların taşınabilir olması cihazların bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Fakat taşınabilir olan bu cihazların kullanıcılar tarafından arızalandırılması da oldukça kolay. Zira bu cihazlar fazlası ile elden düşürülerek veya sıvı teması yapılarak arıza yapılabiliyor. Genellikle elden düşürülen bilgisayarlarda ekran kırıkları veya ekran çizikleri arızaları görülebiliyor. Msi laptop lcd ekran satış ve montajı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Msi laptop lcd ekran değişim sonrasında müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız da bulunmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlar genellikle arıza yaptıklarında anakart, işlemci ve ram arızası yapmaktadır. Bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan anakart arızaları bilgisayarlarda oluştuğunda cihazın tamamen çalışmayı durdurması normaldir. Bazen anakart arızaları ortaya cihazda donma olması ve cihazın ağırlaşması ile de ortaya çıkabilir.

Msi laptop lcd ekran üzerinde oluşan arızaların bir kısmı da anakart arızaları nedeni ile oluşmaktadır. Anakart arızaları çoğu zaman maliyeti yüksek tamirlere neden olan arızalar olabilir. Notebook ve laptoplarda sıklıkla anakart arızaları, ram arızaları ve işlemci arızaları ile bilgisayar kullanıcıları karşı karşıya kalmak istemiyor iseler bu cihazlarda mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakım yaptırmaları gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm laptop ve notebook bilgisayarların bakımı yapılmayan bilgisayarlara göre çok daha aktif bir şekilde kullanıldığı görülebilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarların tamirlerini yaptığımız gibi notebook ve laptop tamir ve bakım servisi olarak bakımlarını da yapmaktayız. Bakım ve onarım sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop tamir, bakım, anakart değişimi, ram değişimi, işlemci değişimi ve internet giriş arızalarının tamiri için bizleri arayabilirsiniz.

Msi Laptop Klavye

Taşınabilir cihazlar için klavyeleri oldukça fazla önemlidir. Zira bu cihazların klavyeleri ayrı klavye olarak kullanılmamakta cihaz alt kasaya montajlı şekilde kullanıma sunulmaktadır. Üretici firmalar tarafından mutlaka notebook ve laptop gibi taşınabilir cihazların klavyeleri yedek parça olarak üretilmektedir. Klavye arızalarında genellikle klavyenin tamir edilebilmesi mümkün olmadığından bu bilgisayar parçası değişim yapılarak iyileştirme yoluna gidilir. Notebook ve laptop tamir ve bakım servisi olarak hizmet veren firmamız Msi laptop klavye satışı ve montajı da yapmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda yedek parça olarak bir çok çeşitteki yedek parçanın da montaj ve satışı tarafımızca yapılmaktadır. Taşınabilir cihazlar olarak dizüstü bilgisayarların kullanımında en sık yapılan hatalardan birisi olan cihazların yere düşürülerek parçalarının kırılması oldukça yüksek maliyetli arızalar ile bilgisayar kullanıcılarının karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Yere düşme sonrasında laptop, notebook, tablet bilgisayar gibi cihazlarda kasa kırıkları, ekran kırıkları ile bilgisayar kullanıcıları karşı karşıya kalabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda Msi laptop klavye satış tamir ve montajı yapan firmamızda yedek parça değişimi yapılarak yere düşen bilgisayarlarda iyileştirme yapılabilmektedir.

Güvenli, arızasız ve uzun süre notebook ve laptop bilgisayarların kullanılması bilgisayar kullanıcıları tarafından talep ediliyor ise, bu cihazların aralıklı süreçlerde mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm laptop ve notebook cihazlar uzun süre kullanımı yapılsa da arıza göstermeden uzun süre kullanılabilir. Msi laptop klavye servisi olarak tarafımızca yapılan diğer arıza giderme işlemleri; ekranda çizgi oluşması sonrası tamir ve bakım işlemleri, görüntünün ekran üzerinde gidip gelmesi, laptop ve notebook bilgisayarın hiç çalışmama arızası, ekran menteşelerinin kırılması, ekran çözünürlüğünün düşmesi, oyun, iş ve ders dosyalarının açılamaması, notebook ve laptopun üzerine sıvı dökülmesi sonrasında oluşan arızalarının tümünün tamiri, yanlış bios yüklemelerinin sırasında elektrik kesintisi ile oluşan bilgisayar arızaları, lcd ekran çatlaması, lcd ekran kırılması ve ölü pixel arızalarının tamiri, lan arızalarının tamiri, usb bellek giriş arızalarının tamiri, network tamiri, bilgisayar kurulumu, format işlemleri, ekran ışığı azlığı, yedek alma sorunları olarak sayılabilir.

Msi Laptop Şarj Aleti

Bilgisayarlar arasında en çok tercih edilen laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan kullanımı çok kolaydır. Her alanda kullanılan bu cihazlar iş bilgisayarı, ders bilgisayarı ve oyun bilgisayarı olarak kullanılabilir. Taşınabilir akıllı cihazların şarj aletleri bu cihazların çalıştırıcı parçaları olarak kullanılmaktadır. Adaptör batarya sistemi ile çalışan laptop bilgisayarlarda laptopların bataryalarının sağlam olması da cihazların daha uzun ömürlü olabileceğini göstermektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Tercih edilen bu bilgisayarların bir dezavantajı da cihazların taşıma esnasında sıklıkla yere düşürülerek arızalandırılmasıdır. Yere düşme sonucunda arızalı olan bilgisayarlarda genellikle parça kırıkları oluşmaktadır. Msi laptop şarj aleti satışı yapan firmamız laptop ve notebook bilgisayarda düşme sonucunda oluşan arızaların da tamirini gerçekleştirmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda herhangi bir arızaya rastlanıldığında kesinlikle bu cihazların uzman servis elemanları tarafından tamir edilmesi gereklidir. Uzman servis elemanlarınca tamir edilmesi gerekliliğindeki maksat cihazların içinde bulunan anakart, işlemci ve ram gibi parçaların oldukça hassas olmasıdır. Bu parçaların tamiri yapılırken eğer yanlış bir hareket yapılır ise cihaz çok daha büyük bir arıza ile karşı karşıya kalabilir.

Msi laptop şarj aleti notebook bilgisayarlar için de oldukça fazla önemlidir. Bu cihazların parçalarının önemli olmasındaki maksat yine laptop bilgisayarlar gibi notebook bilgisayarların da taşınabilir olmasıdır. Msi laptop şarj aleti satışı yapan bir firma olarak laptop ve notebook bilgisayarlarınızın mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Bunun nedeni elektronik ve dijital cihazlarda kullanım süreci uzadıkça iç parçaları kullanım ile eskimeye bağlı olarak arıza yapmaktadır. Bu arızaların önüne sadece yılda bir veya iki kez yapılan bakımların engel olduğu gözlemlerimiz arasında bulunmaktadır. Bakımı yapılan notebook ve laptop tipi cihazlar bakımı yapılmayan laptop ve notebook bilgisayarlara göre çok daha uzun süre kullanılabilirler. Masaüstü bilgisayar, laptop bilgisayar, notebook bilgisayar ve tablet bilgisayarların tarafımızca tamir ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Tüm bu cihazların bakım ve onarım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bilgisayarlar garanti kapsamı altında değerlendirilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

22
Kimler Neler Demiş?

avatar
21 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
MecitK. Baybars KARACAAli Samet ÇELİKGökhanCeyhun Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
nur yıldırım
Ziyaretçi
nur yıldırım

msi ge60 2pc apache laptopuna sahibim. Bataryam çalışmıyor. Priz çekilince direkt kapanıyor.Orjinal batarya üretiyor musun? Satıyorsanız fiyatı ne kadardır?

Ceyhun
Ziyaretçi
Ceyhun

Merhaba aynı model bende de var anakartım sorun çıkarttı cihazını satmak isterseniz talibim

Erten Kanatlar
Ziyaretçi
Erten Kanatlar

Msi GT70/2PE dominator kullanıcısım. BTY-M6D–11.1 v–7800mAh–87Wh bataryasına ihtiyacım var. sizden nasıl temin edebilirim. aynı zamanda şarj adaptörünü de değiştirmem gereklimidir.
Saygılarımla.

Dogukan aydin
Ziyaretçi
Dogukan aydin

Merhaba kolay gelsin
Benim msi ge620 dx im var. Ekran degisimi, ekran kasasi ve mentesesini degistiriyormusunuz ve birde fiyatlari nelerdir

RAMAZAN ZENGİN
Ziyaretçi
RAMAZAN ZENGİN

merhaba
MSI EX700 BİLGİSAYARIMIN EKRAN ÇITASI MENTEŞE GURUBUNUN OLDUĞU YERDEN KIRILDI EKRAN ARKA KAPAĞI İLE ÖN ÇITASINI TEMİN ETMEK İSTİYORUM
YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

TOLGA COŞKUN
Ziyaretçi
TOLGA COŞKUN

Merhaba Rx460 4gb oc modeli; fanın 1 yaprağı kırıldı bunu değişmek mümkün mü ,?

Selim Ayhan
Ziyaretçi
Selim Ayhan

MS-16GD model laptopumun klavyesi Bozuldu

Selim Ayhan
Ziyaretçi
Selim Ayhan

MS-16GD model laptopumun klavyesi Bozuldu yenisini almak istiyorum

hüsnü
Ziyaretçi
hüsnü

msi all one masaüstü aldım fakat sadece sabit olarak duruyor. bunun ayrıca arkasına apart takılıp rahat dönmesi için. bu aparat side bulunur mu? veya temin tavsiye edeceğim-niz her hangi bir yer. hayırlı çalışmalar.

Sina Gürsoy
Ziyaretçi
Sina Gürsoy

Merhaba,
X79A-GD45 (8D) (MS-7760) model sıfır anakart almak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Yiğitcan Yanıt
Ziyaretçi
Yiğitcan Yanıt

Msi ge60 2pc apache 496xtr model ürünün fanı mevcut mudur elinizde?

yılmaz can
Ziyaretçi
yılmaz can

msi ge70 2pc 460 xtr modeli için fan değişimi istiyorum. Fiyatını öğrenirsem hemen getireceğim teşekkürler.

ömer faruk osmanlıoğlu
Ziyaretçi
ömer faruk osmanlıoğlu

laptopumun anakartı değişicek, fiyatı makulse gelip yaptrmak istiyorum ya ada parçayı sizden almak istiyorum,
modeli: ms 17591 ver 1.0 anakart

onur küçük
Ziyaretçi
onur küçük

iyi günler elimde msi gt 683 bir laptopum var bunun hardısk kızakları elinizde mevcutmu ve fiyatı nedir iyi çalışmalar

Dr. F. Fevzi Ersoy
Ziyaretçi
Dr. F. Fevzi Ersoy

ELİNİZDE MSI GT80S CORE İ7 6920HQ NOTEBOOK MOTHERBOARD VAR MI? SATIN ALMAK İSTİYORUM.

Fatih Üzümoğlu
Ziyaretçi
Fatih Üzümoğlu

Burada ki mesajlara cevap veriliyor mu? Verilmiyorsa neden böyle bir yer oluşturuldu?

ERDEM ÖZTÜRK
Ziyaretçi
ERDEM ÖZTÜRK

MERHABALAR BENDE MSI MS-168C LAPTOP VAR VE BUNUN EKRAN ÇERÇEVESİ İŞGÖRMEZ HALE GELDİ YENİ BİR EKRAN ÇERÇEVESİ SİZDE BULUNUR MU TEMİN EDEBİLİRMİSİNİZ VE FİYATI NEDİR

Berke
Ziyaretçi
Berke

Benim msi-7592 g41m-p26 var bu anakarta en fazla kac gb ekran karti takabilirim

Gökhan
Ziyaretçi
Gökhan

Msi gl72 6qd bataryası lazım nasıl temin ederim birde fiyat bilgisini rica edebilirmiyim ?

Ali Samet ÇELİK
Ziyaretçi
Ali Samet ÇELİK

MSI gs60 6qe model pc bulunmakta fan bozuldu çalışmıyor ses çıkarıyor ısınıyor yeni fanı nereden temin edebilirim.

K. Baybars KARACA
Ziyaretçi
K. Baybars KARACA

MSI GT72S-6QF Dominator Pro için şarj soketi fiyatı nedir? Tamir ile beraber maliyeti nedir? Bilgi verebilir misiniz?

Mecit
Ziyaretçi
Mecit

İyi günler msi gs60 6qe 051 bilgisayarım var ekranı zarar gördü yeni bir ekran almayı planlıyorum elinizde bulunuyormu

Call Now ButtonHemen Ara..
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..