Msı Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMsi Teknik ServisiNotebook ve laptop bilgisayarlar uzun bir süreden beri bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen bilgisayarlar arasındadır. Bu cihazların kullanımı çok kolay ve taşınabilirlerdir. Notebook bilgisayarlar ebat olarak laptop bilgisayarlardan biraz daha küçük olduğundan çanta içinde taşınabilir ebatlarda görülmektedir.

Laptop ve notebook bilgisayarların bir dezavantajı bu cihazların taşıma esnasında yere düşerek arızalandırılmasıdır. Arıza yapan bilgisayarlar mutlaka teknik servis tarafından tamir edilmesi gerekir. Bunun nedeni bu cihazların iç yapılarının oldukça hassas olmasıdır. İzlenen küçük bir yanlış adım bile cihazların çok daha fazla arıza yapmasına neden olabilir. Hassas yapıda olan parçaların çoğu Msi teknik servisi olarak tarafımızca değişim yapılarak iyileştirilmektedir.

Msi Teknik Servisi

Değişim yapılan tüm bilgisayar parçaları tarafımızca garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla arıza çıkması istenmiyor ise mutlaka bu cihazların aralıklı süreçlerde iç parçalarının bakımdan geçmesi gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop bilgisayarlar kullanım ömürleri dışında da kullanılabilmektedir. Notebook bilgisayarlar cihazlardan en sık kullanılanlardan birisi olarak her yaştan kişi tarafından kullanılmaktadır. Çanta içinde taşımanın kolay olduğu bu bilgisayar mutlaka özel olarak notebook bilgisayarlar için üretilmiş olan çantalarda taşınması gereklidir.

Msi servis

Msi teknik servisi bünyesinde bir çok çeşitte arıza giderme işlemi yapılmaktadır. Bizlere en fazla arıza giderme hususunda başvuru yapan müşterilerimiz cihazların yere düşmesi sonucunda kasa kırıkları, ekran kırıkları, şarj yeri kırıkları ve kulaklık girişi kırıkları için başvuru yapmaktadır. Bu cihazların yere düşmeye bağlı olarak kırılan bu parçaları Msi teknik servisi olarak tarafımızca değişimi yapılan parçalardır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanımı aktifleştirmek için bilgisayarların internet bağlantılarının da hızlı olması gerekir. Ülkemizde internet kullanımı giderek artmış olan bir eylem haline gelmiştir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda arıza giderme işlemi sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yaptığımız gibi tüm bilgisayarlarınız bizim himayemizde bulunduğu süreçte bakım için olsun tamir için olsun garanti kapsamı altındadır. Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım yapılan firmamızda yedek parça satışımız da bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Msi WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..